Uczciliśmy Inwalidów Wojennych.

Opublikowano: 2024-04-12 20:02, Numer artykułu: 81538 , Autor: P.Strychalski

W dniu 12 kwietnia 2024 roku poczet sztandarowy SP 38 w Bydgoszczy w składzie Anna Karwecka ,Kaja Bryl i Jan Zawistowski reprezentowali naszą szkołę w obchodach 105. rocznicy utworzenia Związku Inwalidów Wojennych RP. Uroczystość odbyła się na skwerze Inwalidów Wojennych na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Złożono kwiaty i wieńce, zapalono znicze. Hołd Inwalidom Wojennym złożyli między innymi, Pan Michał Sztybel – wojewoda kujawsko – pomorski, Pan Rafał Bruski – prezydent Bydgoszczy, Pan Zbigniew Ostrowski – wicemarszałek zarządu województwa kujawsko – pomorskiego oraz licznie zgromadzeni przedstawiciele związków kombatanckich, przedstawiciele szkół bydgoskich, wojska, Straży Miejskiej oraz jedno z bydgoskich przedszkoli.