UKOCHANE MIASTO MOJE

Opublikowano: 2024-02-23 09:44, Numer artykułu: 79059 , Autor: H.Rauchfleisch

MIEJSKI RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

„Ukochane miasto Moje – kartka urodzinowa dla Bydgoszczy”

Wszystkich miłośników i entuzjastów naszej Bydgoszczy serdecznie zapraszamy do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym.Naszym zdaniem najlepszym sposobem na okazanie wdzięczności, a także wyrażenia swoich patriotycznych uczuć względem naszej Małej Ojczyzny będzie wspólne- rodzinne wykonanie kartki, która zaprezentuje uroki Bydgoszczy i jej wyjątkowy klimat.

Konkurs realizowany jest pod Patronatem Prezydenta Bydgoszczy, w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego „Mamo, tato – pobawmy się razem”.

Zadaniem uczestników będzie rodzinne przygotowanie kartki z okazji 678. urodzin  Bydgoszczy. Prace konkursowe będą doskonałą promocją naszego miasta i regionu, a także okazją do tego, aby w rodzinnym gronie przyjrzeć się naszej Małej Ojczyźnie raz jeszcze i zaprezentować szerszemu gronu ciekawe zabytki, urokliwe zakątki, czy też niesamowite wydarzenia artystyczne, kulturalne, historyczne.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów bydgoskich szkół podstawowych, którzy mają za zadanie w zespołach rodzinnych wykonać kartkę urodzinową dla Bydgoszczy.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpłynięcia do SP 38) na adres: Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy, ul. Węgierska 11, 85- 858 Bydgoszcz

Termin dostarczenia prac –22 marca 2024r.