WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA - LICYTACJA LALECZEK

„Wszystkie Kolory Świata” to akcja UNICEF, która już po raz piąty jest przeprowadzana w polskich placówkach edukacyjnych. Ma na celu wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata. Zebrane środki umożliwią zaszczepienie dzieci mieszkających w najbiedniejszych krajach świata, gdzie codziennie zagrażają im takie choroby jak gruźlica, odra, tężec czy polio. Projekt „Wszystkie Kolory Świata” wspiera Majka Jeżowska, Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF.

Zasady licytacji

W tygodniu od 11 do 15 lutego, na wybranych przerwach, wolontariusze będą prezentować laleczki, przygotowane  przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Dnia 18 lutego na przerwach o godz. 10.35, 11.40 oraz 12.25 będziemy zbierać kupony do licytacji, która zakończy się o godz. 12.45. Tylko w tym dniu. Kupon można odebrać od wolontariuszy prezentujących laleczki. Dziecko wypełnia kupon z rodzicem, wpisuje deklarowaną kwotę, za którą pragnie wylicytować laleczkę. Do licytacji bierzemy tylko te kupony, które są podpisane przez rodzica. Prawo zakupu uzyskuje to dziecko, które zaproponuje najwyższą kwotę dla danej laleczki. W dniu licytacji dzieci nie przynoszą pieniędzy. Zapraszamy do udziału w akcji.

Koordynator szkolnej akcji Małgorzata Retel

Poniżej fotografie licytowanych laleczek