Zdobyliśmy Złote Pasmo!!

Dnia 9 kwietnia 2018r. szkolny chór „Ojejku” brał udział w Konkursie Chórów należących do Projektu Akademii Chóralnej regionu Kujawsko-Pomorskiego. Przegląd odbywał się na zasadach prestiżowych konkursów dla chórów- o miejscu decydowała ilość wyśpiewanych przez wykonawców punktów. Miło nam poinformować, że nasze Pszczółki wyśpiewały aż 91 pkt na 100 możliwych do zdobycia. Zdobyliśmy Złote Pasmo!! W jury zasiadali: Dziekan Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, prof. zw. dr hab. Janusz Stanecki oraz dr hab. Piotr Jańczak, pracownik Akademii Muzycznej, kompozytor wielu utworów, w tym również dla dzieci i chórów dziecięcych. Na sali wspierały nas bardzo dyrektor naszej szkoły pani Hanna Rauchfleisch oraz kurator regionalny programu dr Ewelina Boesche- Kopczyńska. Serdecznie dziękujemy za trzymanie kciuków, wysyłanie dobrej energii- wszystko czuliśmy na scenie (oczywiście oprócz wielkiej tremy). Na razie odpoczywamy i świętujemy, jednak już niedługo znowu będziemy śpiewać, bo to kochamy robić!