Zwierzęta w poezji polskiej - konkurs recytatorski

Opublikowano: 2018-09-27 11:35, Numer artykułu: 5232 , Autor: B.Łangowska

Dnia 10.04.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. „ Zwierzęta w poezji polskiej”. Uczestnicy konkursu - uczniowie klas I – III zostali podzieleni na trzy kategorie. W każdej kategorii zagwarantowano trzy miejsca na podium. Dyrektor  szkoły, Pani Hanna Rauchfleisch rozpoczęła konkurs powitaniem zgromadzonych uczniów oraz rodziców. Wicedyrektor szkoły Pani Renata Wardowska pełniła rolę przewodniczącej jury, w którego skład weszły organizatorki: mgr Beata Łangowska (nauczyciel bibliotekarz) i mgr Ewa Jastrzębska (nauczyciel świetlicy). Po zapoznaniu się z prezentacją wierszy przez uczniów, jury, przyznając punkty, wyłoniło laureatów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy z rąk Dyrekcji szkoły.